Półkolonie letnie 2023 – Blok Line

Półkolonie letnie 2023

 
 
 
Blok Line – letnie półkolonie z najwyższej półki!

Ruch i aktywność na wiele sposobów oraz emocje, jakie daje zdrowa rywalizacja - oto nasz przepis na półkolonie dla dzieci w wieku od 6 do 14 lat. Będziemy wspinać się na ściance, toczyć laserowe bitwy, szaleć na wrotkach, grać w gigantyczny bilard i strzelać z łuku. A to dopiero początek!

Drugich tak wypełnionych po brzegi atrakcjami półkolonii tego lata w Poznaniu nie znajdziecie! Blok Line to ściana wspinaczkowa, więc siłą rzeczy, przygotowując program, musieliśmy wysoko zawiesić sobie poprzeczkę. I bynajmniej nie będziemy się ograniczać z dziećmi do wspinania!

W ramach półkolonii letnich dla dzieci w wieku 6-14 lat w Blok Line mamy dla Was:

Zajęcia wspinaczkowe. Mając do dyspozycji duże i małe ścianki wspinaczkowe mamy warunki i program szkolenia dla każdego dziecka, niezależnie od wieku, czy możliwości. Jeżeli Twoje dziecko już się wspina – z nami rozwinie swoje umiejętności, jeżeli dotąd tego nie robiło – zapewnimy mu bezpieczny start do wspinaczkowej przygody.

Latanie we FlyPark. Wysokie skakanie z zawsze miękkim lądowaniem – takie czary tylko w gigantycznym parku trampolin. Na dziesięciu różnych polach wypełnionych gąbkami pozwolimy dzieciakom wyszaleć się do woli. A wszystko to w bezpiecznych warunkach i pod opieką naszej kadry.

Paintball laserowy. Adrenalina w najczystszej postaci! Dzieci wezmą udział w emocjonującej rywalizacji, a jednocześnie nauczą się współpracy w zespole. To doskonały sposób na rozwijanie umiejętności taktycznych i zdobywanie nowych przyjaźni. Spryt, celność, szybkość – każdy będzie mógł się wykazać w tym, w czym jest najlepszy!

Wrotkarnia. Na specjalnie przygotowanym torze każdy uczestnik półkolonii doświadczy radości z jazdy na wrotkach! Zapewniamy przyspieszony kurs techniki jazdy na wrotkach i zabawę, która może zaowocować tylko i wyłącznie miłością do tego rodzaju aktywności. Nie ma to jak poczuć wiatr we włosach!

Archery Tag. To fantastyczna gra zręcznościowa, będąca połączeniem łucznictwa ze znaną każdemu dziecku grą w dwa ognie. Uczestnicy gry strzelają do siebie z łuku specjalnymi zakończonymi miękką końcówką strzałami, nie obawiając się o bezpieczeństwo. To wyjątkowa okazja, by poczuć się jak na polu średniowiecznej bitwy!

Gigantyczny bilard. A gdyby tak bile były wielkości piłki nożnej, dzieciaki biegały po stole bilardowym, a zamiast kija bilardowego używały własnych nóg? Bilard powiększony do gigantycznych rozmiarów to jeszcze więcej zabawy dla wszystkich graczy! A przecież o to właśnie chodzi na naszych półkoloniach.

Akrobatyka. Z nami Twoje dziecko poczuje się jak prawdziwy akrobata! Zapoznamy je z podstawowymi elementy akrobatyki, pokazując mu, że w każdym ciele może drzemać prawdziwy talent a pozornie prosta figura akrobatyczna może być zaczątkiem zupełnie nowej aktywności. A poza tym, kto nie lubił w dzieciństwie stanąć od czasu do czasu na głowie?!

Seans w kinie. Może i telewizja oraz platformy streamingowe zmieniły świat, ale z filmem na wielkim ekranie nic się nie może równać! A dla dzieci oglądanie filmów w kinie, z nieodłączną paczką popcornu to rytuał, na który zawsze czeka się z niecierpliwością. W Blok Line mamy po sąsiedzku kino, więc nie moglibyśmy nie zabrać dzieci na seans!


Ważne informacje organizacyjne: Półkolonie w BLOK LINE odbywają się w 5-dniowych turnusach (pon.-pt.) w godz. 8.00-16.00 przez całe wakacje. Każdego dnia zapewniamy dzieciom drugie śniadanie w postaci owoców i obiad (w opcji z dietą specjalną). Uczestnicy półkolonii objęci są ubezpieczeniem NNW.
 
 
749

Cena za osobę
699

Cena przy zapisie rodzeństwa lub zapisu dziecka na dwa turnusy.