Sekcje dziecięce

Jeśli szukasz aktywności, która rozwija siłę, zręczność i umiejętność koncentracji, wspinaczka może być idealnym wyborem dla Twojego dziecka.

W naszych sekcjach wspinaczkowych oferujemy profesjonalny trening prowadzony przez doświadczonych instruktorów. Dzieci mają okazję nauczyć się podstawowych technik wspinaczkowych, rozwijać swoją kondycję fizyczną oraz zdobywać nowe umiejętności.

Wspinaczka to nie tylko sposób na zdrowy rozwój fizyczny, ale także doskonała okazja do rozwijania umiejętności społecznych. W trakcie treningów dzieci uczą się współpracy, komunikacji i wzajemnego wsparcia, co sprzyja budowaniu pozytywnych relacji z rówieśnikami.

Nasze sekcje wspinaczkowe odbywają się w pełni bezpiecznym i kontrolowanym środowisku. Zapewniamy sprzęt o najwyższych standardach oraz dbamy o odpowiednie zabezpieczenia, aby Twoje dziecko mogło cieszyć się wspinaczką w pełni bezpiecznie i swobodnie.

Nieważne, czy Twoje dziecko jest początkujące czy już ma pewne doświadczenie w wspinaczce – nasze sekcje są dostosowane do różnego stopnia zaawansowania. Instruktorzy będą motywować i pomagać Twojemu dziecku w osiąganiu kolejnych celów, niezależnie od jego umiejętności.

Zapraszamy więc wszystkie dzieci, które chcą odkryć swoje wewnętrzne możliwości, przekraczać własne granice i rozwijać się wśród rówieśników. Dołącz do naszych sekcji wspinaczkowych i zobacz, jak Twoje dziecko może rozkwitnąć wspaniałymi możliwościami, jakie oferują nasze zajęcia!

 

 

Zapisz się na sekcję i wspinaj się na serio!

Nasze sekcje to nic innego jak szkoła wspinania ze zróżnicowanymi pod względem poziomu i uczestników regularnymi zajęciami, odbywającymi się w określone dni i o określonych godzinach, zgodnie z grafikiem. Dlaczego warto się do niej zapisać?

 

Szkolenie od A do Z

 Od poziomu podstawowego do zaawansowanego – nie chodzimy na skróty, więc z nami przejdziesz całą drogę, zgłębiając sztukę wspinania i zdobywając umiejętności, które zaprowadzą Cię wyżej i dalej.

Regularny trening i forma

Powtarzalność, systematyczność, determinacja – dzięki 1,5-godzinnym zajęciom w ramach sekcji nauczysz się, że regularna praca może dać wyniki, o jakie sam/a siebie nie podejrzewasz.

Dla dorosłych i dla dzieci

Odwaga, pewność siebie, odpowiedzialność – na każdym kroku szkolenia wspieramy w każdym uczestniku zajęć, niezależnie od wieku, rozwój cech, które pozwolą osiągnąć sukces nie tylko na ścianie, ale i w życiu, czy szkole.

Profesjonalni instruktorzy.

Nieustanna asysta, korekcja błędów, duża dynamika zajęć – z dobrymi trenerami, właściwie oceniającymi możliwości uczestników zajęć, ćwicząc w ramach sekcji odnotujesz najszybsze postępy.

Dobra zabawa dla zdrowia.

Wysiłek, satysfakcja, radość – sekcja to zajęcia, na których stwarzamy warunki do zróżnicowanych ćwiczeń poprawiających sprawność, ale i pozwalających po prostu dobrze się bawić, np. po ciężkim dniu w pracy, czy szkole.

Gotowa/y do nowej drogi?

Grafik Sekcji

 

Grafik sekcji dla dorosłych

Grafik sekcji dla dzieci

Zapisy na sekcje

Zapisy na sekcje SteFUN przyjmujemy za pośrednictwem formularza:

W celu zapisu na pozostałe sekcje prosimy o kontakt:

Koszt sekcji blokline:  120zł (4 zajęcia) + dodatkowo za każdym razem wejście na obiekt

Określenie poziomów zaawansowania sekcji:

 

Staż treningowy:  > 1 rok
Opanowane umiejętności: umiejętność asekuracji na wędkę
Siła: nie istotna
Wytrzymałość: nieistotna
Przejścia RP: nieistotne

Staż treningowy:  > 1 rok
Opanowane umiejętności: Zna podstawy techniki frontalnej, przyjmuje pozycje restowe, unika przybloków i poprawnie stawia nogi. Przestrzega zasady 3 pkt podparcia
Siła: utrzymuje w pionie średnie chwyty. W przewieszeniu skutecznie wspina się po klamach.
Wytrzymałość: Jest w stanie zrobić ponad 30 ruchów na pionie po średnio trudnym obwodzie oraz przynajmniej 25 ruchów w przewieszeniu na łatwym obwodzie
Przejścia RP: V+ (5c)

Staż treningowy:  min. 2 lata
Opanowane umiejętności: Zna podstawy techniki frontalnej oraz technik bocznych. Wie o co chodzi z haczeniem pięty i palców. Umie chodzić na tarcie, wykonywać przestrzały i wykorzystywać dead point. Poprawnie używa chwytów kierunkowych. 
Siła: W pionie utrzymuje małe chwyty i trudne chwyty. Potrafi się chociaż raz podciągnąć na drążku. Nie ma problemu z przysiadem na jednej nodze. Jest w stanie wykonać prawidłowo deepy na drążku. 
Wytrzymałość: Na pionie robi obwody ponad 50 ruchowe o średniej trudności, a w przewieszeniu ponad 25 ruchów po średnim obwodzie. 
Przejścia RP: VI+/VI.1 (6a+/6b)

Staż treningowy:  min. 2 lata
Opanowane umiejętności: Ma opanowane techniki wspinaczkowe. Na sekcji skupiamy się na ich udoskonalaniu. Rozwijamy specyficzne i zaawansowane techniki wspinaczkowe.
Siła: Skutecznie używa małych chwytów nawet w przewieszonych formacjach. Podciągając się na drążku wali głową w sufit 😛
Wytrzymałość: W przewieszeniach po trudnych obwodach jest w stanie zrobić ponad 30 ruchów oraz ponad 60 po średnim
Przejścia RP: VI.3 (7a)